برگزاری همایش پیاده‌روی ۱۰ هزار نفری «نسل ظهور» فرهنگ

برگزاری همایش پیاده‌روی ۱۰ هزار نفری «نسل ظهور»

علی بقایی فرمانده سپاه ناحیه همدان در جمع خبرنگاران در  بخش دیگری از سخنانش با تبریک اعیاد شعبانیه از برگزاری همایش پیاده‌روی ۱۰ هزار نفری «نسل ظهور» ویژه خواهران در روز اول اردیبهشت خبر داد و افزود: پیاده‌روی از ساعت ۹ صبح از بقعه متبرکه شاهزاده حسین (ع) تا میدان قائم (عج) برگزار می‌شود.

بقایی با بیان اینکه افتتاحیه مراسم در بقعه متبرکه شاهزاده حسین (ع) با نثار شاخه گل به مزار این امامزاده عظیم‌الشان برگزار می‌شود بیان کرد: اختتامیه مراسم نیز در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

وی از ثبت نام برای این برنامه از روز ۲۵ تا ۳۱ فروردین‌ماه خبر داد و گفت: ثبت نام در میدان امام (ره) صبح‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و بعد از ظهر‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ انجام می‌گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به انجام ثبت نام در پایگاه‌های مساجد محل در شهر و روستا‌های شهرستان، جوایز مراسم را شامل ۳۱۳ قلم از کارت هدیه ۵ میلیون و ۳ میلیون تومانی تا ۱۰ کمک‌هزینه سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس دانست و ادامه داد: بن خرید کالا، وسایل ورزشی و لوازم خانگی نیز بخش دیگری از این هدایای پیش‌بینی شده است.

بقایی از ختم ۵۰۰ صلوات به نیت ظهور امام زمان (عج) و نیابت از شهدای سپاه از طرف هر فرد در این مراسم خبر داد و گفت: نمایشگاهی از فعالیت‌های بسیج سازندگی، کمیته امداد و بهزیستی در مسیر پیاده‌روی دایر خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه همدان از مشارکت اداره کل ورزش و جوانان، هیات ورزش‌های همگانی، شهرداری، فرمانداری، صداوسیما، اداره فرهنگ و ارشاد، شورای شهر، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌ها دفاع مقدس، مخابرات، بنیاد شهیدمدنی، تبلیغات اسلامی، ناجا، فروشگاه آبشار شهر همدان، اداره اوقاف و بنیاد مهدویت در این برنامه خبر داد.

وی  با بیان اینکه در مسیر پیاده‌روی چادر‌های کمیته امداد و هلال احمر برای جمع‌آوری کمک به سیل‌زدگان دایر خواهد بود، گفت: برگزاری دو برنامه پیاده‌روی ویژه برادران و یک پیاده‌روی خانوادگی نیز تا پایان سال در برنامه قرار دارد.

نظرات