مستند طلبه شهید مصطفی قاسمی ساخته می‌شود فرهنگ

مستند طلبه شهید مصطفی قاسمی ساخته می‌شود

مدیر روابط عمومی و ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در همدان از ساخت مستند زندگینامه طلبه شهید مصطفی قاسمی خبر داد.

به گزارش ایسنا، مسلم مخفی با بیان اینکه شهادت مظلومانه شهید مصطفی قاسمی موجب اندوه و تألم بسیار از مردم و هم‌میهنان شده است، اظهار کرد: این طلبه ساده‌زیست که عمر خود را در کمال سادگی و گمنامی به تحصیل و تبلیغ دین مقدس اسلام سپری کرد خداوند اینگونه مقدر کرد ردای سرخ شهادت بپوشد و با عزت آسمانی شود.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم قدرشناس و مؤمن همدان در مراسم تشییع تدفین و خاکسپاری این شهید گفت: این قدرشناسی و حضور مردم نشان داد که روحانیت همچنان در دل مردم جا دارد و این علت عصبانیت و کینه توزی برخی بدخواهان است.

مخفی بیان کرد: امیداست این حرکت ددمنشانه که سبب تألم و جریحه دار شدن افکار عمومی مردم شده است تذکری باشد تا مسئولان ذیربط در مورد کنترل و نظارت بر فضای مجازی و نیز برخورد بر اخلال گران نظم و امنیت عمومی مردم قاطعانه اقدام کنند.

مشاور رسانه‌ای نماینده ولی فقیه در همدان گفت: با توجه به تاکید نماینده ولی فقیه در استان بر ساخت مستندی از زندگی این شهید و معرفی او به عنوان روحانی مردمی و مخلص به جامعه این موضوع در دستور کار قرار گرفت و روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان با همکاری نهادهای دیگر این مستند را خواهند ساخت.

نظرات