آرشیو گروه جامعه

امام خمینی(ره) زودتر از خیلی‌ها آمریکا را شناخت/ چرا کفن امام(ره) در روز تشییع تعویض شد؟ جامعه

آیت‌الله شبستری، عضو فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام و اعضای باسابقه مجلس خبرگان به تشریح و بازخوانی مسائل کمتر گفته شده از ماجرای ارتحال امام راحل و انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر معظم انقلاب پرداختند. آیت‌الله شبستری، عضو فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام و اعضای باسابقه مجلس خبرگان به تشریح و بازخوانی مسائل کمتر گفته شده از ماجرای ارتحال امام راحل و انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر معظم انقلاب پرداختند.

ادامه مطلب را بخوانید

اراده محکم و استوار جوانان انقلابی و جهادی، موتور محرک گام دوم انقلاب سیاسی

در گام دوم انقلاب، رسالت  اساسی نظام و مردم ایران اسلامی، خودسازی، تشکیل دولت اسلامی، جامعه پردازی و تمدن سازی برای زمینه سازی ظهور حضرت ولیعصر(عج) است. در گام دوم انقلاب، رسالت اساسی نظام و مردم ایران اسلامی، خودسازی، تشکیل دولت اسلامی، جامعه پردازی و تمدن سازی برای زمینه سازی ظهور حضرت ولیعصر(عج) است.

ادامه مطلب را بخوانیدواکنش نابغه قرآنی به شایعات ریز و درشت؛ از حبس و تبعید تا حضور در BBC/ ماجرای تلاوتی که خشم مقام سعودی را برانگیخت! جامعه

محمد حسین طباطبایی که به دنیا آمد، والدینش از همان سال‌های آغاز زندگی‌ او را در مسیر قدسی کلام وحی قرار دادند. محمد حسین طباطبایی که به دنیا آمد، والدینش از همان سال‌های آغاز زندگی‌ او را در مسیر قدسی کلام وحی قرار دادند.

ادامه مطلب را بخوانید